Aktualności

Dwie nowe możliwości formatowania paneli aukcyjnych

W ostatnich dniach dodane zostały dwie nowe możliwości formatowania paneli.

Docenią je użytkownicy prowadzący sprzedaż na jednym koncie w różnych kategoriach, oraz z bardzo szerokim asortymentem. Pierwsza z nich pomorze w wyfiltrowaniu kategorii, a dzięki drugiej do panelu aukcyjnego będzie można załadować np. tylko aukcje z dodatkami do produktu oferowanego na aukcji zasadniczej np. uchwyty ścienne do telewizorów itp.

1. Wybór kategorii:
Opcja przydatna dla sprzedawców, którzy w ramach jednego mocnego konta prowadzą sprzedaż w ramach różnych kategorii. Przygotowując panel aukcyjny wybieramy określoną kategorię, i bez dodatkowych zabiegów z naszej strony do panelu załadowane zostaną aukcje tylko z wybranej kategorii.
(ważne - można wybrać kategorię pośrednią, niekoniecznie musi być to "liść") 

2. Operatory prefiksowe:
Wybierając do panelu aukcje z określoną frazą w tytule, można użyć operatorów "lub" (używając @) oraz "-" (wykluczenie). 

Jak je wykorzystać?

Lub (używamy znacznika @)- Jeżeli chcemy aby do panelu aukcyjnego wybrane zostały aukcje ze słowami w tytule Philips TV lub Philips plazma formułujemy to następująco: Philips @TV @plazma. Skrypt dobierze do panelu tylko te aukcje które będą zawierały w tytule aukcji słowa Phlips, oraz TV 'lub' plazma. 

'-' (wykluczenie) - Sformułowanie: Phlips LCD -ctr, wykluczy z doboru aukcji te, które zawierają w swoim tytule słowo ctr, pozostawiając te ze zwrotem Phlips LCD.

12.09.2012
Kontakt

Biuro Obsługi Klienta:
e-mail: bok(at)allewzrost.pl