Darmowy Panel Komentarzy Allegro

Wzmacniaj swój wizerunek

Kupujący przed dokonaniem zakupu chcą wiedzieć, czy mają do czynienia z uczciwym sprzedawcą. Panel komentarzy jest idealnym sposobem na zbudowanie zaufania klienta. Kupujący zerkając na panel komentarzy allegro przekonuje się, że dokonał dobrego wyboru i że jego oczekiwania zostaną spełnione. Darmowy panel komentarzy ułatwia kupującemu przeglądanie opinii innych użytkowników. Od razu po wejściu na stronę aukcji widzi panel komentarzy, który rozwiewa jego wątpliwości. Darmowy panel komentarzy instaluje się automatycznie, jest całkowicie bezobsługowy, aktualizuje się sam. Dzięki temu nie musisz się martwić o widoczność komentarzy na aukcji. Skorzystaj i wypróbuj za dramo panel komentarzy.


Masz pytania – bok@allewzrost.pl

Twój login na Allegro:
Tytuł panelu:
Kolor panelu:  
Kolor obramowania (ramki) panelu:  
Kolor czcionki:  
Elementy, które mają być widoczne na panelu komentarzy:
Data komentarza   Autor (login) komentarza  
Wielkość czcionki:  
Ilość wyświetlanych komentarzy:  
Wysokość panelu komentarzy:   px
Szerokośc panelu komentarzy:   px

Przykładowy panel komentarzy:

Wykorzystaj potencjał pozostałych narzędzi, które oferujemy

Co nas wyróżnia?

  • Panel Komentarzy możesz absolutnie dowolnie sfromatować i zmienić - możesz w sposób estetyczny wpasować go na swoje aukcje.
  • Bezpieczeństwo - podajesz tylko swój login na Allegro, bez hasła!

Kilka pomysłów, jak wykorzystać nasze narzędzia

  • Wystaw jedną aukcję promowaną na samej górze w wynikach wyszukiwania i na stronie kategorii. Pozostałe aukcje wystaw najtańszym kosztem. Następnie w widocznym miejscu w treści aukcji promowanej wyświetlaj klientom informacje o Twoich pozostałych aukcjach!
  • Wystawileś aukcję z nowym produktem, którego wcześniej nie oferowałeś? A może masz świetną promocję? Powiadom o tym osoby, które zapisały się na Twoją listę newslettera Allegro!
Kontakt

Biuro Obsługi Klienta:
e-mail: bok(at)allewzrost.pl