Jak twoja strona wygląda w Google

  Zastanawiasz się jak twoja strona wygląda dla wyszukiwarki? A może chciałbyś się dowiedzieć jak wypadasz na tle konkurencji? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, być może potrzebny ci będzie audyt SEO. Gruntowne badanie twojej strony pozwoli ci określić słabe i mocne strony twojej witryny. Dzięki audytowi dowiesz się jakie elementy musisz poprawić aby widoczność twojej witryny w wynikach wyszukiwania uległa poprawieniu. Oto kilka z powodów dla których warto skorzystać z audytu SEO.

  1. Brak wzrostu odwiedzających.
   Czy ilość odwiedzających twoją stronę utrzymuje się na stałym poziomie bez względu na to jakbyś się starał? Jeżeli tak jest możliwe, że robisz coś źle i będzie ci potrzebny audyt, który określi na jakich działaniach trzeba się skupić. W przypadkach zastoju w pozycjonowaniu audyt może być jedyną szansą na określenie czego ci potrzeba.
  2. Świeże spojrzenie.
   Nawet jeżeli na temat pozycjonowania wiesz bardzo dużo, to może ci być potrzebne świeże spojrzenie na twoją stronę i strategię marketingową. Jako, że audyt skupi się zarówno na kodzie strony jak i na dotychczasowych działaniach SEO, uzyskasz informacje dotyczącą tego na jakich działaniach powinieneś się skupić.
  3. Oszczędność pieniędzy.
   Od razu po utworzeniu strony zająłeś się jej pozycjonowaniem? Jeżeli tak, to mogłeś popełnić bardzo duży błąd. Bez dogłębnego zbadania strony i konkurencji, twoje działania pozycjonujące mogą nie być tak skuteczne jak po audycie. Możesz przeznaczać na pozycjonowanie tysiąc złotych miesięcznie a nie zauważyć dobrego wyniku. Tymczasem audyt za kilkaset złotych może pokazać co poprawić, aby strona dobrze wypadała w wynikach wyszukiwania. Nie szczędząc na audycie, oszczędzisz na pozycjonowaniu.
  4. Płacenie za dużo na reklamy.
   Czy przypadkiem nie poświęcasz ostatnimi czasy dużo pieniędzy na reklamy w wyszukiwarce? Możesz zaoszczędzić i w tym segmencie jeżeli zamówisz audyt SEO. Eksperci dostarczą ci zestaw informacji potrzebnych do podbicia naturalnych wyników wyszukiwania, dzięki czemu po pewnym czasie będziesz mógł ograniczać wyświetlanie reklam.
  5. Brak czasu na własnoręczny audyt.
   Oczywiście, audyt SEO można przeprowadzić samodzielnie. W sieci jest mnóstwo narzędzi, które ci w tym pomogą. Niestety przeprowadzenie gruntownej analizy strony może wymagać od ciebie poświęcenia kilkunastu lub kilkudziesięciu godzin na analizę i raport. Tymczasem płacąc komuś oszczędzasz czas i dostajesz raport przygotowany przez osobę, która zna się na rzeczy.

  Categories: Uncategorized