Automat


Automatyczne wstawianie paneli aukcyjnych do wielu aukcji jednocześnie

Jak to działa?


W celu szybkiego wstawienia kodu poszczególnych narzędzi do wielu aukcji jednocześnie - Panel Aukcyjny, Zapis do Newslettera Aukcyjnego, Panel Komentarzy - przygotowaliśmy specjalny mechanizm wyręczający użytkownika od ręcznego (Ctrl C, Ctrl V) wprowadzania kodu  • Wybieramy kolor i wielkość przycisk zapisu do Newslettera, wybieramy z listy jeden z przygotowanych wcześniej Paneli aukcyjnych, jeżeli chcemy podnieść nasza wiarygodność sprzedawcy odznaczamy Panel Komentarzy
  • Kolejnym krokiem jest zaznaczenie z listy aukcji, te na które nasze narzędzia wspomagające sprzedaż mają zostać dodane. 
  • Automat wykona za ciebie resztę pracy, a po jej zakończeniu prześle e-mail z raportem wykonania zadania.
     

Testuj do 90 dni za darmo!

Masz pytania – bok@allewzrost.pl

Wykorzystaj potencjał pozostałych narzędzi, które oferujemy

Co nas wyróżnia?

  • Automat to jedyne tego typu rozwiązanie na rynku. Wykona on za nas całą pracę związaną z umieszczaniem kodu narzędzi w aukcjach.

Kilka pomysłów, jak wykorzystać nasze narzędzia

  • Wystaw jedną aukcję promowaną na samej górze w wynikach wyszukiwania i na stronie kategorii. Pozostałe aukcje wystaw najtańszym kosztem. Następnie w widocznym miejscu w treści aukcji promowanej wyświetlaj klientom informacje o Twoich pozostałych aukcjach!
  • Wystawileś aukcję z nowym produktem, którego wcześniej nie oferowałeś? A może masz świetną promocję? Powiadom w zautomatyzowany sposób o tym osoby, które zapisały się na Twoją listę newslettera Allegro!
  • Chcesz dodać więcej niż jedno, średniej jakości zdjęcie do swojej aukcji? Skorzystaj z naszych Galerii Allegro - stwórz dowolną liczbę galerii ze zdjęciami najlepszej jakości i pokazuj je swoim klientom!
Kontakt

Biuro Obsługi Klienta:
e-mail: bok(at)allewzrost.pl